O kancelarii

Kancelaria mieści się w nowym lokalu na drugim piętrze w budynku Green Point, przy skrzyżowaniu ulic Pamiątkowej, Fabrycznej i Roboczej, blisko ścisłego centrum Poznania, dworca PKP i PKS, z bardzo dobrym dojazdem samochodem lub innymi środkami transportu, od ulicy Hetmańskiej lub ulicy 28 czerwca 1956 r. Budynek jest wyposażony w windę.

Bezpośrednio pod Kancelarią znajduje się duży (kilkadziesiąt miejsc parkingowych), bezpłatny (do 2 godzin postoju - każda następna godzina płatna 3 zł) parking dla samochodów przy Galerii Handlowej Green Point, są też miejsca parkingowe na ulicy Pamiątkowej, Fabrycznej i Roboczej - nie ma strefy płatnego parkowania.

Wszelkich informacji oraz porad, poprzedzających dokonanie czynności notarialnej, udzielamy bezpłatnie telefonicznie, drogą mailową lub na miejscu w Kancelarii, po uprzednim umówieniu wizyty.

Dla wygody Klientów wprowadziliśmy możliwość uiszczania kartą płatniczą opłat notarialnych, dotyczących wynagrodzenia notariusza za sporządzenie czynności notarialnej wraz z podatkiem od towarów i usług, a o wszelkich innych dodatkowych kosztach, jakie mogą wystąpić w związku z zamierzoną czynnością notarialną (podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od spadków i darowizn lub opłaty sądowe, do pobrania których od Klienta notariusz jest zobowiązany na podstawie odrębnych przepisów prawa i następnie zobowiązany jest on do przekazania ich do właściwych urzędów państwowych), poinformujemy Państwa odpowiednio wcześniej, aby całkowite koszty były Państwu znane przed umówieniem się na wizytę w Kancelarii, w celu już dokonania czynności.